fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Były szef Lotosu na czele JLL w Polsce

Mateusz Bonca
Mateusz Bonca na czele JLL w Polsce
materiały prasowe
Mateusz Bonca to menedżer spoza branży nieruchomości – to atut w czasach wymagających nowego spojrzenia na biznes.

Mateusz Bonca w połowie przyszłego miesiąca obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego JLL w Polsce, firmy doradczej działającej na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Pierwszy raz w historii międzynarodowego biznesu konsultingowego na rynku nieruchomości w Polsce stery przejmuje osoba spoza branży. Bonca w latach 2018-2019 był prezesem Grupy Lotos, wcześniej był wiceprezesem odpowiedzialnym w paliwowym koncernie za strategię i rozwój oraz pion ekonomiczno-finansowy. Na koncie ma również m.in. funkcje dyrektorskie w Deutsche Bank AG we Frankfurcie.

Menedżer będzie nadzorował całość operacji JLL w Polsce, ale także działalność zespołów wspierających klientów oraz realizujących projekty dla innych oddziałów JLL w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

- Mateusz to lider z doświadczeniem zawodowym zdobytym w różnych sektorach gospodarki: od bankowości i finansów po sektor energetyczny. Jestem przekonana, że Mateusz, posiadając szeroką wiedzę spoza branży nieruchomości, wniesie do JLL nową perspektywę i odegra kluczową rolę w tworzeniu nowoczesnych modeli długofalowej obsługi klientów oraz wdrażaniu rozwiązań, które najlepiej odpowiadają na szybko zmieniające się warunki biznesowe i gospodarcze – skomentowała Sabine Eckhardt, szefowa JLL w Niemczech, nadzorująca oddziały firmy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Holandii, Szwajcarii oraz krajach nordyckich.

- To kluczowy moment dla strategicznego wsparcia klientów w zakresie budowania odporności biznesu, m.in. dzięki wdrażaniu rozwiązań z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz promowaniu innowacji, jakie prezentuje JLL. Organizacje mierzą się dziś z podobnymi wyzwaniami, niezależnie od branż, w których działają, a dynamika zmian w gospodarce motywuje je do większej otwartości na doświadczenia innych biznesów i kultur organizacyjnych – powiedział Bonca.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA