fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Santana gwiazdą Tauron Life Festival Oświęcim 2018

materiały prasowe
Słynny gitarzysta uświetni 15 czerwca dziewiątą edycję festiwalu, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca.

Ze sceny stadionu oświęcimskiego MOSiR-u popłyną dźwięki „Smooth”, „Samba Pa Ti”, „Maria Maria”, „Corazon Espinado” i innych hitów jednego z najważniejszych artystów w historii rocka.

Pochodzący z Meksyku gitarzysta, legenda Woodstock, wydał przeszło 30 albumów studyjnych. Nagrywał z takimi gwiazdami, jak Michael Jackson, Eric Clapton, Shakira, czy Miles Davies.

Fragmenty jego przebojów samplowali artyści młodego pokolenia, m.in. DJ Khaled, który wykorzystał motyw z „Maria Maria” nagranej wraz z Rihanną i Brysonem Tillerem.

Występ Carlosa Santany w Oświęcimiu będzie jedynym polskim przystankiem na zaplanowanej na 2018 r. światowej trasie „Divination Tour”.

Przypomnijmy, że na scenie organizowanego od 2010 r. wyjątkowego festiwalu o pokojowym przesłaniu wystąpili Queen & Adam Lambert, Elton John, Sting, Peter Gabriel, Soundgarden i Scorpions.

Bilety na koncert Santany od dziś są dostępne wyłącznie dla członków fan klubu artysty, za pośrednictwem strony www.santana.com. Od poniedziałku, 15 stycznia, trafią do otwartej sprzedaży.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA