fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Okam wybuduje na Woli ponad 700 mieszkań

materiały prasowe
Deweloper kupił działkę o powierzchni ponad 3,86 ha przy ul. Redutowej 9 na stołecznej Woli. Wartość transakcji to ok. 65 mln zł netto.

Budowa pierwszego etapu osiedla rozpocznie się w 2021 roku. Docelowo przy ul. Redutowej Okam wybuduje cztery dziewięciokondygnacyjne budynki z ok. 740 mieszkaniami. W pierwszym etapie powstanie 150 lokali.

- Budynki będą zatopione w zieleni. Tuż obok jest park Powstańców Warszawy. Na terenie osiedla nie zabraknie również powierzchni biologicznie czynnej – zapowiadają przedstawiciele dewelopera. – Pod tereny zielone i rekreacyjne zamierzamy przeznaczyć ok. 40 proc. działki, co stanowi ok. 1,4 ha jej powierzchni.

- To kolejna nasza warszawska inwestycja, druga na Woli. Dzielnica dynamicznie się rozwija – komentuje Arie Koren, dyrektor generalny spółki Okam. - Jest dobrze skomunikowana, gwarantuje komfort mieszkania, dlatego z chęcią tu wracamy. Budowę pierwszego etapu nowego osiedla planujemy rozpocząć w następnym roku, a zakończyć w roku 2023. Docelowo cała inwestycja ma być gotowa w 2025 roku - zapowiada.

Okam Capital specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. W portfolio firmy są 22 projekty w siedmiu miastach. Ma też zabytkowe kamienice w centrum Katowic i w Krakowie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA