fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Radom: Idea Omega już w sprzedaży

materiały prasowe
Na radomskim Wacynie wieloetapowe osiedle buduje Unidevelopment. Do oferty trafiło właśnie 137 mieszkań o powierzchni 37 – 78mkw.

Osiedle Idea na działce o powierzchni ponad 29 ha Unidevelopment buduje od 2015 roku. - Najnowszą część inwestycji - etap Omega, tworzyć będą dwa budynki w kształcie podkowy: cztero- i pięciokondygnacyjny, w których powstanie 137 mieszkań – podaje deweloper.

W ofercie są lokale o powierzchni od 37 do 78 mkw. Do część przynależą nawet 119-metrowe ogródki. Zakończenie budowy Omegi deweloper zapowiada na IV kwartał 2021 roku. Ceny mieszkań zaczynają się od 4,9 tys. zł za mkw.

Jak podkreśla deweloper, atutem osiedla jest lokalizacja. – W dziesięć minut można dojechać do centrum – albo z pobliskiego przystanku, albo samochodem – podają przedstawiciele Unidevelopment. – Niedaleko są lokale gastronomiczne, apteki, supermarkety, przychodnie, poczta i kluby fitness. W odległości 500 m jest szkoła podstawowa, a 50 metrów dalej przedszkole. Bliskość rekreacyjnych terenów zielonych, ścieżek spacerowych i rowerowych zapewnią mieszkańcom możliwość wypoczynku na łonie natury – zachęcają.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA