fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Botanica Jelitkowo z siłownią i spa

materiały
W sercu nadmorskiej dzielnicy, na granicy Sopotu i Gdańska, powstały mieszkania premium. Ceny nieruchomości zaczynają się od 720 tys. zł.

Botanica Jelitkowo, inwestycja spółki Invest Komfort, oferuje lokale o powierzchni od 43 do 126 mkw. - od dwóch do pięciu pokojów. Ceny nieruchomości wahają się od 720 tys. zł za ponad 2,3 mln zł. - Inwestycja łączy bliskość miejskiej infrastruktury z sąsiedztwem zielonych parków i nadmorskiej plaży - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Wystarczy kilkanaście minut, by przejść do tętniącego życiem Sopotu.

- Zaproponowaliśmy stworzenie bardzo urozmaiconej przestrzeni, zarówno pod względem architektury budynków, jak i otoczenia - opisuje cytowany w komunikacie architekt Marek Łańcucki ze Studia MAARTE. - Dzięki wprowadzeniu oryginalnego, łamanego układu domów, uzyskaliśmy efekt indywidualizacji przestrzeni. Widok z okien na zieleń będzie zawsze atrakcyjny, ale zróżnicowany, w zależności od mieszkania - opowiada.

Deweloper zaplanował także siłownię zewnętrzną z drewnianymi przyrządami, jest też strefa rekreacyjno-wypoczynkowa z kortem tenisowym i wielofunkcyjnym boiskiem, na którym można zagrać np. w koszykówkę. Na osiedlu jest też strefa fitness z salą klubową, siłownią i spa.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA