fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Marina Mokotów III do wzięcia

ROL
W kolejnej części warszawskiego osiedla spółka Dom Development wybuduje 205 mieszkań i 20 lokali usługowych.

Deweloper rozpoczyna sprzedaż nieruchomości. Mieszkania mają być gotowe w czwartym kwartale 2020 roku. Nowa część osiedla powstanie od ul. Żwirki i Wigury. Ma się wtopić w istniejącą od kilkunastu lat Marinę i otaczającą ją zieleń. - Bezpośrednio przy apartamentach u zbiegu ul. Racławickiej i Żwirki i Wigury na wałach XIX-wiecznego fortu tworzony jest park z alejkami spacerowymi - opowiadają przedstawiciele spółki Dom Development. - Wzdłuż Mariny Mokotów od strony ul. Żwirki i Wigury powstała ścieżka zdrowia. W przygotowaniu są siłownia plenerowa i integracyjny plac zabaw. Znajdujący się w sąsiedztwie Fort Mokotów, teren z bogatą historią, pracowniami artystycznymi i lokalami gastronomicznymi jest kolejnym miejscem idealnym na spacer czy kolację - zachęcają.

- Nowa Marina Mokotów to jeden z naszych flagowych projektów, kolejna odsłona konceptu, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych przestrzeni mieszkalnych w Warszawie - mówi cytowany w komunikacie Jarosław Szanajca, prezes firmy Dom Development. - Tworzony specjalnie dla mieszkańców 2-hektarowy park dopełni przestrzeń i nada jej unikatowego charakteru.

W trzecim etapie Nowej Mariny Mokotów powstaną dwa pięciopiętrowe budynki z 205 mieszkaniami o powierzchni od 32,7 do 119,7 mkw. Będzie też 20 lokali usługowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA