fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Ekoapartamenty na Ochocie

materiały prasowe
Budowę mieszkań przy Niemcewicza w Warszawie firma Napollo rozpocznie w tym kwartale. Generalnym wykonawcą jest spółka F.B.I. Tasbud.

To kolejny projekt, przy którym firmy współpracują. Pierwszym był Dom pod Szóstką na warszawskim Żoliborzu. Budowa mieszkań na Ochocie ma się rozpocząć w pierwszym kwartale tego roku. Potrwa ok. dwóch lat.

Budynek powstanie w sąsiedztwie Apartamentów Niemcewicza 17, pięć minut drogi od ścisłego centrum stolicy. Deweloper zaplanował 56 mieszkań, od jedno - do czteropokojowych, o powierzchni od 45 do 123 mkw. Na terenie inwestycji powstanie dwupoziomowy parking podziemny. Na parterze znajdą się lokale usługowe.

- Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie to bardzo ważny projekt w portfelu Napollo - mówi cytowana w komunikacie Magdalena Zawadzka, dyrektor działu przygotowania i realizacji Inwestycji mieszkaniowych w Napollo. - Apartamentowiec został zaprojektowany z dbałością o każdy detal.

Andrzej Czapczuk, wiceprezes i dyrektor generalny grupy kapitałowej F.B.I. Tasbud, zapewnia, że firma, jako wykonawca "zadba, by luksusowe Apartamenty Niemcewicza 19 były jednymi z piękniejszych w tej części stolicy". - Zastosujemy nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne materiały, dbając przy tym o elementy dekoracyjne. To m.in. kamienna elewacja, płyty fornirowane, płyty terazzo. Do inwestycji przylega teren rekreacyjny.

Projekt Apartamentów Niemcewicza 19 powstał w pracowni JEMS Architekci.

F.B.I. Tasbud jako spółka dominująca w międzynarodowej grupie F.B.I. Tasbud o polskim kapitale zajmuje się generalnym wykonawstwem inwestycji budowlanych w Polsce i zagranicą. (m.in. w Skandynawii, Libii, Kuwejcie, Senegalu). Działa we wszystkich sektorach (m.in. budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, użyteczności publicznej oraz specjalistyczne).

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów mieszkaniowych i handlowych. Prowadzi inwestycje we wszystkich segmentach rynku, od popularnych osiedli adresowanych do szerokiej grupy klientów (osiedla na Targówku i Białołęce), poprzez mieszkania ze średniej półki na Mokotowie czy Żoliborzu, po projekty premium, jak inwestycje apartamentowe na Starej Ochocie.

W sektorze inwestycji handlowych Napollo rozwija koncept obiektów wygodnych zakupów blisko domu pod marką N-Park. Powstają w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Napollo jest również właścicielem kameralnych galerii handlowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA