fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Rośnie portfel Resi4Rent

materiały prasowe
We Wrocławiu firma szybko zapełniła mieszkania najemcami, teraz czas na Warszawę.

W sierpniu oferta mieszkań na wynajem powiększy się o 450 lokali w wielofunkcyjnym projekcie Browary Warszawskie. Platforma Resi4Rent nastawia się na powtórzenie sukcesu z Wrocławia.

W stolicy Dolnego Śląska spółka ma dwie inwestycje liczące ponad 570 lokali. Pierwsza, oddana jesienią ub.r., uzyskała 95-proc. poziom najmu, a druga, otwarta w kwietniu br. 50 proc. Na portfel składa się jeszcze inwestycja w Łodzi z 300 lokalami, oddana w listopadzie ub.r.

– Zainteresowanie i tempo wynajmu naszych budynków we Wrocławiu i Łodzi pokazuje jak duży jest potencjał rynku najmu instytucjonalnego w Polsce. Napędza nas to do powiększania oferty o kolejne obiekty i kolejne miasta. W budowie mamy blisko 1,6 tys. mieszkań, a do 2023 r. planujemy mieć w ofercie 7,5 tys. lokali. Już niedługo wystartujemy z naszym pierwszym warszawskim projektem, ale w planach mamy także inwestycje w Gdańsku, Poznaniu i Krakowie – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Za 2-3 lata firma chce oferować 7,5 tys. mieszkań w sześciu największych polskich miastach – w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Nadwornym budowniczym lokali jest giełdowy deweloper Echo Investment, który ma 30 proc. udziałów w joint—venture z globalnym funduszem inwestycyjnym reprezentowanym przez Griffin Real Estate.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA