fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

HBO GO z Internetem LTE Cyfrowego Polsatu

Od 17 grudnia br. Cyfrowy Polsat umożliwia swoim klientom zakup oferującego telewizyjne treści premium serwisu HBO GO wraz z Internetem LTE. Od teraz HBO GO jest dostępne bez umowy na telewizję – już od 20 zł miesięcznie!
Z myślą o klientach zainteresowanych Internetem LTE oraz dostępem do filmowych hitów i kultowych seriali Cyfrowy Polsat przygotował wyjątkową ofertę:
Internet LTE z HBO GO już od 45 zł/mies. – z rabatem w programie smartDOM przy zawieraniu nowej umowy, na start HBO GO nawet przez 3 miesiące w prezencie, swoboda korzystania z HBO GO – teraz bez konieczności posiadania umowy na telewizję, superszybki Internet LTE, w sieci o największy zasięgu tej technologii w Polsce, zapewni komfort oglądania filmów i seriali HBO.
Serwis HBO GO jest dostępny zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Internetu LTE Cyfrowego Polsatu.
Filmowe hity i kultowe seriale
HBO GO to internetowy serwis, który za pomocą komputera, smartfona, tabletu lub telewizora z aplikacją HBO GO umożliwi nieograniczony dostęp do produkcji HBO, filmowych hitów, kultowych seriali, programów dokumentalnych, komediowych i innych. HBO GO to tytuły takie jak: „Hobbit: Bitwa Pięciu armii", „Zjawa", „Robocop", „Imigrantka", „Sin City 2 – Damulka warta grzechu", „Gra o tron", "Pakt", „Wataha" czy „Bez tajemnic".
HBO GO to ponad 2000 godzin najlepszej rozrywki dostępnej, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Po założeniu konta w serwisie HBO GO klienci uzyskają dostęp nie tylko do pełnej biblioteki filmów i seriali, ale także do kanału HBO HD (online).
Internet LTE od Cyfrowego Polsatu i Plusa to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje ponad 92% mieszkańców Polski.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA