Związek prowadzi spór z dyrekcją o system zarobków i emerytur, ponadto linia nie chce uznać statusu prawnego jego kierownictwa, bo uważa, że doszło do naruszenia przepisów podczas ostatnich wyborów. UFO zamierza przeprowadzić w lutym nowe wybory.
Aktualizacja: 05.11.2019 14:32 Publikacja: 05.11.2019 14:32
Foto: Bloomberg
Związek prowadzi spór z dyrekcją o system zarobków i emerytur, ponadto linia nie chce uznać statusu prawnego jego kierownictwa, bo uważa, że doszło do naruszenia przepisów podczas ostatnich wyborów. UFO zamierza przeprowadzić w lutym nowe wybory.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rp.pl
Wielkie przyspieszenie kluczowej inwestycji infrastrukturalnej centralnego węzła komunikacyjnego w środku Polski...
Lotnisko w Wiedniu postanowiło wstrzymać inwestycję, do której przygotowywało się od lat. Nie powstanie tam trze...
Druga linia metra zostanie przedłużona do Ursusa – zapowiedział podczas sesji Rady Warszawy prezydent stolicy. R...
O ile wczoraj cena walorów spółki mocno spadała, o tyle dzisiaj ponadprzeciętnie zwyżkuje. To następstwo komunik...
Ponad 3500 miejsc pracy, pięć zakładów produkcyjnych i centrum usług wspólnych w Warszawie, 235 mln zł inwestycji w latach 2022–2023 i 16,6 mln zł CIT zapłaconego w 2024 r. Tak wygląda twardy bilans obecności Veluxu w Polsce – mówi Przemysław Pokorski, dyrektor zarządzający Velux Polska.
Inwestorzy do wyprzedaży walorów przewoźnika ruszyli tuż przed południem. Zanim to nastąpiło, spółka opublikował...
W świecie, w którym coraz częściej liczy się wygoda, szybkość i realne korzyści z codziennych wyborów, programy lojalnościowe zyskują na znaczeniu.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas