fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

LGBT

#InwazjaLGBT na Twitterze: Reakcja na dokument TVP

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Od wczoraj internauci na Twitterze pod hashtagiem #InwazjaLGBT umieszczają wpisy, w których zachęcają do pójścia na wybory i deklarują swoją homoseksualną orientację lub wsparcie dla przedstawicieli środowisk LGBT.

To reakcja na zapowiedzianą przez TVP emisję filmu dokumentalnego "Inwazja", który zostanie pokazany po głównym wydaniu "Wiadomości" w TVP1 w czwartek. Bezpośrednio po emisji dokumentu rozpocznie się studio przed meczem eliminacji Euro 2020 Łotwa-Polska. Film "Inwazja" zostanie wyemitowany zamiast magazynu "Alarm!".

Film - według zapowiedzi TVP - ma demaskować prawdę o marszach równości w Polsce. Z przedstawionych przez Przemysława Wenerskiego, szefa redakcji programu "Alarm!" zwiastuna filmu wynika m.in. że niektórzy uczestnicy marszów LGBT otrzymują diety za udział w takich demonstracjach.

W reakcji na tę zapowiedź wielu internautów zaczęło umieszczać wpisy z hashtagiem #InwazjaLGBT, którego użył Wenerski do zapowiedzi swojego filmu przy wpisach informujących o ich orientacji seksualnej lub wyrażających poparcie dla środowisk LGBT. Wielu autorów wpisów z takim hashtagiem apeluje o udział w wyborach parlamentarnych 13 października. 

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA