fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Tyszka: PiS sprowadza politykę do akcji PR-owych

Stanisław Tyszka
Fotorzepa/ Jerzy Dudek
- Zamieniliśmy ciepłą wodę w kranie Tuska na urząd ds. wody PiS - powiedział Stanisław Tyszka z ruchu Kukiz'15, komentując audyt rządów PO-PSL przygotowany przez PiS.

Premier Beata Szydło, przedstawiając raport dotyczący rządów PO-PSL, powiedziała, że "przez 8 lat budowano państwo teoretyczne, w którym obywatele się nie liczyli". Dodała, że w czasie rządów poprzedniej ekipy, Polacy stracili ok. 340 mld zł.

Stanisław Tyszka z Kukiz'15 powiedział dziś rano w TVP Info, że audyt jest niebezpieczny dla samego PiS. - Bo o czym oni mogą mówić? O tym, że rząd PO-PSL zwiększył zatrudnienie w administracji, ale rząd PiS ma najwięcej wiceministrów w Europie i zatrudnia kolejnych urzędników do obsługi swoich programów socjalnych - zastanawiał się wicemarszałek Sejmu. – PiS sprowadza politykę do tego typu akcji PR-owych jak dzisiejszy audyt - dodał.

W ocenie Stanisława Tyszki, Polaków czeka wzajemne przerzucanie się winą przez polityków dwóch obozów. Przypomniał, że PO też przeprowadziła audyt po przejęciu władzy od PiS. - Zmieniliśmy ciepłą wodę w kranie Tuska na urząd ds. wody PiS - powiedział wicemarszałek Sejmu.

Źródło: TVP Info
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA