fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kościół

O. Rydzyk prosi o modlitwę. "Złe duchy uwzięły się na Polskę"

O. Tadeusz Rydzyk
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Ojciec Tadeusz Rydzyk podczas wizyty Beaty Szydło w studiu Radia Maryja poprosił o "potężną modlitwę". - Niemcy nam zazdroszczą, że prezydent klęka, premier klęka - mówił.

Beata Szydło podczas audycji w Radiu Maryja odpowiadała na pytania słuchaczy. Osoby, które dodzwoniły się do studia, przekazywała szefowej rządy słowa wsparcia.

Szydło pytana o rekonstrukcję rządu mówiła, że "zmiany są czymś naturalnym". Powiedziała, że podsumowanie po dwóch latach rządów zapowiadał szef PiS Jarosław Kaczyński w lipcu na kongresie w Przysusze. "Ten okres jest dość długi, przedłuża się. Mam nadzieję, że w tym tygodniu go zamkniemy, bo potrzebna jest stabilizacja" - dodała Beata Szydło.

Do studia dodzwonił się również ojciec Tadeusz Rydzyk. Nie zadał premier żadnego pytania, ale wygłosił swoją opinię na temat obecną w Polsce i Europie.

"Proszę o potężną modlitwę. Złe duchy uwzięły się na Polskę, bo Polska jest światłem dla Europy, dla świata. Niemcy nam zazdroszczą, że prezydent klęka, premier klęka. Oby to było konsekwentne" - apelował o. Rydzyk.

"Boję się o Polskę. Jak zobaczyłem, jak prezydent wetuje ustawy, to nie wiedziałem, czy to są polityczne gry" - dodał.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA