Reklama

WHO: Najwięcej zgonów zakażonych w Europie w Polsce, Rosji i na Ukrainie

W ciągu ostatniego tygodnia na świecie potwierdzono wynikami testów 5 695 277 zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 - to największa jak dotąd liczba zakażeń wykrytych w ciągu tygodnia na świecie od początku pandemii - wynika z cotygodniowego raportu WHO.

Aktualizacja: 29.04.2021 06:29 Publikacja: 29.04.2021 05:34

WHO: Najwięcej zgonów zakażonych w Europie w Polsce, Rosji i na Ukrainie

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

Liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na świecie rośnie od dziewięciu tygodni. Liczba zgonów chorych na COVID-19 rośnie od sześciu tygodni - wynika z raportu WHO.

Liczba zgonów chorych na COVID-19 wyniosła 87 826 co stanowi wzrost tydzień do tygodnia o 5,4 proc. Dwa tygodnie temu liczba zgonów zakażonych przekroczyła 3 mln.

Pozostało jeszcze 83% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1345
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Świat
„Cena życia w Rosji od zawsze była niska” – Prof. Ponomariow o wojnie Putina i zagrożeniu dla Polski
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1344
Świat
Sztuczna inteligencja jako broń geopolityczna. Sterowani AI, rządzeni przez mocarstwa
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1343
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama