fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Best Western Plus w Warszawie otwarty

materiały prasowe
Siedmiokondygnacyjny hotel przy ul. Kosmatki w Wawrze oferuje 100 pokoi, dziewięć sal konferencyjnych i siłownię z widokiem na panoramę miasta.

Tym samym sieć Best Western Hotels & Resorts poszerza ofertę o czwarty obiekt w stolicy Polski. Właścicielem hotelu jest firma V Invest. Za bryłę i elewację budynku odpowiada pracownia projektowa ARCHMO.

Best Western Plus Hotel Warsaw oferuje 100 pokoi o różnym standardzie – pokoje jedno- i dwuosobowe, pokoje rodzinne, dla osób niepełnosprawnych, pokoje premium i apartamenty. Powierzchnie pokoi zaczynają się od 24 mkw., apartamenty liczą 45 mkw.

Na 6. piętrze znajduje sala fitness. Goście mogą korzystać także z hotelowej restauracji „Wisła". Do ich dyspozycji został oddany także bar.

- Naszym głównym założeniem jako inwestora było stworzenie nowego miejsca na mapie Warszawy, które będzie się wyróżniać jakością. Traktujemy hotelarstwo jako pewnego rodzaju misję, dlatego stawiamy na ludzi z pasją i gościnnością w sercach – mówi cytowany w komunikacie Mateusz Izdebski, inwestor i wiceprezes spółki V Invest. Budynek posiada również własne centrum konferencyjne oferujące dziewięć multimedialnych sal o różnych powierzchniach. Łącznie mogą one pomieścić niemal 300 osób. - Hotel będzie miejscem dla biznesu, ale nie tylko. Nastawiamy się zarówno na kontrakty korporacyjne oraz oczywiście szkolenia i konferencje, ale także na pobyty indywidualne. Chcemy też dotrzeć do okolicznych firm i mieszkańców ze specjalną, innowacyjną ofertą gastronomiczną – zapowiada Mateusz Izdebski.

- Od kilku miesięcy branża hotelarska mierzy się z bezprecedensową sytuacją w związku z Covid-19. Tym bardziej jesteśmy dumni, że udało nam się otworzyć drzwi Best Western Plus Hotel Warsaw dla pierwszych gości – dodaje Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję. Bardzo się cieszymy z rozwoju naszej sieci w Polsce.

W kompleksie powstaje również czteropiętrowy budynek biurowy o powierzchni 4 tys. mkw. Oferuje na wynajem powierzchnie biurowe o różnych modułach, także open space. Najmniejszy moduł będzie miał ok. 200 mkw.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA