fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Apartamenty XYZ rosną w Szczyrku

materiały prasowe
Butikowa inwestycja z 30 apartamentami powstaje ul. Salmopolskiej, tuż przy stacji Szczyrk Moutain Resort. Ma być gotowa w czerwcu 2022 roku.

Lokale w inwestycji XYZ mają 31 – 32 mkw. Zaplanowano w nich pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienką, sypialnią. Apartamenty są oferowane z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

- Apartamenty sprzedawane są inwestorom indywidualnym z opcją zarządzania najmem i wypłatą przychodów z wynajmu w podziale 50/50 – podają przedstawiciele spółki Złoty Widok, inwestora obiektu. Firma wybudowała w Szczyrku trzy budynki z ponad 50 lokalami. Zarządza nimi spółka dewelopera - Top Apart.

Autorem koncepcji kameralnej inwestycji XYZ jest pracowania WXCA. Każda z trzech części obiektu ma nieco inny charakter.

Obiekt powstaje przy głównej ulicy Szczyrku - ul. Salmopolskiej w odległości 30 metrów od dolnej stacji kolei gondolowej Szczyrk Moutain Resort prowadzącej na Halę Skrzyczeńską. – Szczyrk to nie tylko trasy narciarskie, latem to mekka miłośników rowerowej jazdy po górskich ścieżkach czy rozwijającego się w Polsce kolarstwa grawitacyjnego – zwraca uwagę Marcin Grzybowski, inwestor realizujący projekt.

Część od ulicy to budynek X (Extreme). Powstanie tu restauracja. - Wnętrze ma się stać przestrzenią, w której młode, aktywne pokolenie tzw. cyfrowych nomadów będzie mogło zjeść, a jednocześnie np. popracować, na co mogą sobie pozwolić już nie tylko osoby niezależnych zawodów, ale, w czasach home office, także pracownicy etatowi, którzy nie muszą dziś bywać codziennie w biurze – mówią przedstawiciele inwestora. - Głębiej cofnięty będzie budynek Y – You. To strefa nastawiona na odpoczynek i rodzinną atmosferę. Najbardziej oddalona od ulicy będzie część Z – Zen, z widokiem na zbocza góry, strefą relaksu i wyciszenia oraz sauną i basenem.

Deweloper założył dla inwestycji otwarty rachunek powierniczy (Choć lokale mają status usługowych przeznaczonych do wynajmu, a nie typowo mieszkalnych).

- Możliwe będą również cenione w dobie pandemii pobyty właścicielskie. Nabywca lokalu będzie mógł go wykorzystać na potrzeby własnego pobytu - do 14 dni w sezonie wysokim. Poza sezonem dajemy właścicielom pełną swobodę – mówią przedstawiciele inwestora.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA