fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Dekpol postawi hale na Pomorzu

materiały prasowe
Dwa obiekty magazynowo-produkcyjne w Swarożynie dostarczą 38 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Budynki dla firmy 7R mają być oddane w tym roku.

Dekpol, firma generalnego wykonawstwa, ze spółką 7R współpracuje od lat. Teraz dla tego dewelopera wybuduje w pomorskim Swarożynie dwie hale magazynowo -produkcyjne z aneksami socjalno - biurowymi.

Pierwszy obiekt zaoferuje 8 tys. mkw., drugi - 30 tys. mkw. powierzchni użytkowej. W większym budynku powstanie magazyn chłodniczy. Wysokość hali w świetle to 10,70 m przy całkowitej wysokości 12,45 m.

- Z powodu ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa wprowadziliśmy na wszystkich naszych budowach rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo pracowników i podwykonawców - mówi cytowany w komunikacie Adam Olżyński,dyrektor ds. inwestycji i rozwoju w spółce Dekpol. - Zdrowie i życie ludzkie jest najważniejsze. Kontynuujemy prace budowlane, realizując kontrakty. Na razie jesteśmy przekonani o możliwości dotrzymania ustalonych terminów - dodaje.

Dekpol specjalizuje się w budowie obiektów logistycznych, przemysłowych, centrów handlowych i pozostałych obiektów kubaturowych. - Liczymy na kolejne zlecenia na usługi generalnego wykonawstwa od deweloperów magazynowych - mówi Adam Olżyński. - Ta branża, pomimo zagrożenia epidemicznego, pozostaje bardzo perspektywiczna. Dynamicznie rośnie popyt na zakupy online, co będzie się przekładać na wzrost zapotrzebowania na powierzchnie logistyczne.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA