Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.07.2020 05:51 Publikacja: 06.07.2020 05:40
Foto: AFP
Podtopienia i lawiny błotne w weekend zabiły jak dotąd 21 osób, a śmierć kolejnych 18 jest wysoce prawdopodobna, choć musi jeszcze zostać potwierdzona. 13 osób uznaje się za zaginione - poinformował główny sekretarz gabinetu premiera Japonii, Yoshihide Suga.
- Przekazuję najgłębsze kondolencje rodzinom tych, którzy zginęli w wyniku ulewnych deszczy - powiedział Suga dodając, że w akcji ratunkowej bierze udział 40 tys. żołnierzy Sił Samoobrony.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
O czym dzisiaj rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów programu #RZECZo...
Wyobraź sobie ogród, który nie tylko wygląda pięknie, ale też staje się Twoją prywatną oazą spokoju. Miejsce, w...
Prezydentura Trumpa w czasie wojny w Ukrainie to dla Unii Europejskiej równanie z dwoma niewiadomymi. Pierwszy k...
Komentuje Tomasz Krzyżak z działu krajowego „Rzeczpospolitej”.
Serwis GoWork.pl to coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. Strona oferuje bowiem dużo szerszy zakres funk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas