Reklama
Rozwiń
Reklama

UOKiK zgadza się na przejęcie przez Leroy Merlin sklepów Tesco

Leroy Merlin Polska poinformował, że kupi trzy obiekty, których sprzedaż zapowiedziała sieć hipermarketów Tesco, zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim, Gdyni oraz Bydgoszczy. na transakcje zgodził się UOKiK.

Aktualizacja: 11.12.2019 17:46 Publikacja: 11.12.2019 16:21

UOKiK zgadza się na przejęcie przez Leroy Merlin sklepów Tesco

Foto: Bloomberg

ula

Nowe trzy obiekty dołączą do sieci sklepów Leroy Merlin Polska, która liczy obecnie 65 obiektów, oferując klientom również możliwość zakupów w sklepie internetowym leroymerlin.pl - informuje portal Wiadomosci Handlowe.

Firma zatrudnia ponad 11 tys. pracowników i jest jedną z ulubionych marek klienckich na rynku DIY. Nabyte obiekty, po adaptacji przestrzeni do standardów Leroy Merlin, będą odpowiadać na potrzeby mieszkańców związane z realizacją projektów dla domu i ogrodu.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Handel
Betonowe blokady i monitoring: tak wyglądają jarmarki bożonarodzeniowe w Niemczech
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Handel
Sprzedaż detaliczna w październiku w górę. Są nowe dane GUS
Handel
Polacy mają gest na Święta. Wzrostem wydatków przebiją zachodnich Europejczyków
Handel
Rolnicy krytykują umowę celną Szwajcaria–USA. Ogromne obawy o import mięsa
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Handel
Pracownicy Zary szykują protesty w Black Friday – żądają podziału zysków
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama