fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kolejka chętnych do Piotra i Pawła

Fotorzepa, Mariusz Forecki
Co najmniej kilka sieci oraz fundusze inwestycyjne są zainteresowane zakupem tej znanej sieci – wynika z informacji „Rzeczpospolitej".

W grze są Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, Carrefour Polska oraz ITM, znany z sieci Intermarche i Bricomarche. W VDR, czyli virtual data room, ma brać też udział litewska grupa Maxima, która jest właścicielem sieci Aldik oraz podpisała umowę w sprawie zakupu Stokrotki. Żadna z firm nie ustosunkowała się do takich informacji.

– Rozmawiamy teraz ze wszystkimi – odpowiada enigmatycznie Robert Krzak, wiceprezes sieci Piotr i Paweł na pytanie, którzy inwestorzy są zainteresowani. Z naszych informacji wynika, że zainteresowanie jest spore i w VDR bierze w sumie kilka podmiotów, choć poniżej dziesięciu, są tam także gracze finansowi. – W procesie udział biorą zarówno gracze branżowi jak i finansowi. Są też firmy dotąd w Polsce nieobecne – mówi Robert Krzak.

Obecnie chętni mają dostęp do danych finansowych sieci, mogą też zadawać pytania. – Oczekujemy iż potrwa to jeszcze kilka tygodni i wówczas zostaną złożone wiążące oferty – mówi ...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA