fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekologia

Ekolodzy odpowiadają na #10YearsChallenge

Twitter, ANA ECO
#10YearsChallenge to nowe wyzwanie internetowe polegające na zestawieniu ze sobą zdjęć teraźniejszych i tych sprzed dziesięciu lat. Do zabawy włączyli się również ekolodzy, którzy zwracają uwagę, że nie we wszystkich przypadkach jest to zabawne.

Zapoczątkowana za oceanem moda na wyzwanie #10YearChallenge coraz szybciej rozprzestrzenia się także w Polsce. Udział w zabawie wzięli internauci, gwiazdy, twórcy memów, a nawet ekolodzy. Aktywiści ekologicznych organizacji, którzy zaniepokojeni są zmianami zachodzącymi na naszej planecie mają nadzieję, że dzięki zabawie uda im się zwrócić uwagę na poważne problemy dotyczące zmian klimatu, zwierząt i natury.

Czytaj także: Temperatura oceanów rośnie szybciej niż przewidywano

 

 

Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych widać między innymi wychudzonego niedźwiedzia polarnego, topniejący lodowiec, plastikowe przedmioty, które po dziesięciu latach pozostają w tej samej postaci, czy oceany pełne śmieci. 

#10YearsChallenge jest kolejną internetową zabawą. Jej zasady są proste - zestawienie zdjęcia sprzed 10 lat z teraźniejszym, które wrzucone do mediów społecznościowwych opatrywane jest hasztagiem #10YearsChallenge. 

 

Źródło: Facebook, Twitter, Instagram
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA