fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Trendy i wiedza praktyczna o budownictwie XXI wieku

Adobe Stock
Przed nami nowe wydarzenie branży budowniczej – 4Buildings, które odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

4Buildings rozpocznie się 15 listopada 2019 r. dniem dla profesjonalistów, podczas którego odbędzie się 17 sesji tematycznych. Konferencja obejmuje zakresem cztery najważniejsze trendy w budownictwie XXI wieku: odnawialne źródła energii (GoGreen), zrównoważone budownictwo (NoWaste), nowe technologie (InTech) oraz inteligentne rozwiązania w budynkach (BeSmart). Właściciele firm budowlanych, liderzy nowatorskich rozwiązań, producenci, dostawcy, architekci, inwestorzy, deweloperzy, władze samorządowe, ustawodawcy oraz eksperci z Polski i świata spotkają się w jednym miejscu, by rozmawiać o tym, jak budować w sposób zrównoważony, w jaki sposób wykorzystać nowatorskie technologie budowlane i energię odnawialną oraz tworzyć w budynkach warunki do lepszego życia i pracy. Wydarzeniu towarzyszy konkurs 4 Buildings Awards 2019.

16 i 17 listopada br. 4Buildings przyjmie formułę dni otwartych dla entuzjastów nowinek i ekologicznych trendów w budownictwie. Na ponad 5 tys. mkw powierzchni wystawienniczej zaplanowano ponad 70 ekspozycji, stoiska firm, wystawy, strefę porad, stoiska konsultacyjne, prezentacje, warsztaty i strefę zieleni z roślinnością, która poza ożywieniem przestrzeni może skutecznie filtrować powietrze i usuwać z niego zanieczyszczenia. W ramach 4Buildings Show, w trakcie dwóch dni wybitni polscy architekci opowiedzą o tym, jak powstawały projekty blisko 20 najciekawszych domów z całego kraju, takich jak: Cichy Dom, Dom Atrialny, Dom na Styku, Dom Kwadrantowy czy Dom Rozcięty.

Rejestracja i więcej informacji o wydarzeniu: www.4buildings.pl

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA