fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Apartamenty Poligonowa idą w górę

materiały prasowe
Budowę i przedsprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji w Lublinie rozpoczyna RWP Development.

Apartamenty Poligonowa to czterokondygnacyjny budynek zaprojektowany przez warszawską Pracownię Projektową ArchiKar. W sumie deweloper - RWP Development – zaplanował 123 mieszkania o powierzchni od 34 do 118 mkw.

Generalnym wykonawcą budynku jest DK Budownictwo. Pierwszy etap ma być gotowy w pierwszym kwartale 2022 r. Drugi i trzeci etap deweloper zapowiada oddać w drugim kwartale 2022 r.

Apartamenty mają być klimatyzowane, wyposażone w rozwiązania inteligentnego domu. - Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory. Interesująca i dostępna nie tylko dla najbogatszych – mówią przedstawiciele dewelopera.

- Na początku nie zakładaliśmy tak szybkiego uruchamiania kolejnych etapów inwestycji, jednak popyt na mieszkania w Apartamentach Poligonowa skłonił nas do ich przyspieszenia – komentuje Rafał Wojtyna, dyrektor zarządzający RWP Development. - Inwestycja spełnia wyśrubowane przez pandemię wymogi klientów dotyczące apartamentów w mieście. Zieleń i proekologiczne rozwiązania to ogromny atut. Mieszkania mają ogródki, ekologiczne zielone tarasy (przynależne do części mieszkań). To idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA