fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Green Mokotów coraz większy

Green Mokotów - osiedle firmy Robyg w Warszawie
Materiały Inwestora
Pozwolenie na budowę kolejnego etapu osiedla u zbiegu ul. Lubaszki i al. Wilanowskiej w Warszawie dostał Robyg.

W tej części inwestycji deweloper zaplanował 71 mieszkań o powierzchni od 32 do 84 mkw. Powstaną też cztery lokale usługowe. Osiedle jest podzielone na cztery etapy, w których Robyg wybuduje 660 lokali - 636 mieszkaniowych i 24 usługowe. Rozpoczęcie budowy kolejnych mieszkań Robyg planuje na pierwszy kwartał 2018 roku. Lokale będą wyposażone w system inteligentnego domu.

- Wliczona w cenę mieszkania technologia umożliwia zdalne sterowanie domowymi urządzeniami oraz uzyskanie nawet 30 proc. oszczędności m.in. na rachunkach za prąd - zapewniają przedstawiciele dewelopera. Robyg buduje mieszkania na Bemowie, Mokotowie, Woli, bliskim Tarchominie, Żoliborzu oraz w Ursusie i Wilanowie.

- Mokotów to prestiżowa dzielnica, która znajduje się w ścisłej czołówce najatrakcyjniejszych miejsc do życia w Warszawie. Są tu pięknie parki m.in. Dolinka Służewiecka, Arkadia, Morskie Oko, Jeziorko Czerniakowskie - zachęca inwestor. - Są tu także liczne place zabaw, boiska, tor łyżwiarski Stegny, restauracje, kawiarnie, kina. Dzielnica jest świetnie skomunikowana.

- W trzech kwartałach 2017 roku sprzedaliśmy 2702 lokale w Warszawie i Gdańsku. To rekord naszej spółki - podkreśla Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży w spółce Robyg. Po trzech kwartałach firma odnotowała przychody w wysokości 350 mln zł. Spółka podwyższyła prognozę na 2017 roku - dotyczącą zysku netto - do poziomu 105 mln zł i przewiduje uznanie w przychodach ok. 2,5 tys. lokali.

- Green Mokotów oferuje także mieszkania w standardzie premium, które dobrze sprzedają się jako inwestycja albo mieszkania na kolejny etap życia.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA