fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Rozrasta się Enter w Poznaniu

materiały prasowe
Drugi etap osiedla wybuduje Echo Investment. Dzięki prefabrykacji deweloper odda mieszkania szybciej. Mieszkańcy odbiorą klucze już pod koniec przyszłego roku.

Drugi etap osiedla oferuje 100 lokali. - Ich dodanie zbiegnie się z terminem oddania długo oczekiwanej linii tramwajowej, która połączy Naramowice z centrum Poznania. Do przystanku mieszkańcy osiedla będą mogli dojść w osiem minut, a do centrum dojechać w zaledwie 15 minut – podaje deweloper.

– Czerpiąc z dwóch dekad doświadczenia w Poznaniu, wzmacniamy naszą obecność na Naramowicach i kontynuujemy tworzenie w tej dzielnicy kompleksów mieszkaniowych z pełną infrastrukturą miejską, zielenią i miejscami spotkań lokalnej społeczności. Drugi etap osiedla Enter powstanie z wykorzystaniem prefabrykacji, technologii korzystniejszej dla środowiska ze względu na zmniejszoną emisję CO2 podczas produkcji, pozwalającej też na szybszą realizację inwestycji – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment.

Firma daje w standardzie inteligentne rozwiązania inteligentnego domu.

Do tej pory spółka Echo Investment zrealizowała w Poznaniu siedem projektów mieszkaniowych, m.in. osiedla Małe Naramowice Rynek i Pod Klonami, Kasztanowa Aleja, budynek apartamentowy Nad Wartą i osiedle Perspektywa. W budowie są apartamentowiec Esencja na Grabarach i kameralne osiedle Nasze Jeżyce.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA