fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Miasto Moje się rozrasta

materiały prasowe
Czwarty etap osiedla na warszawskiej Białołęce wprowadza do oferty Ronson Development. Ceny mieszkań w przedsprzedaży zaczynają się od 245 tys. zł.

Do oferty trafiło 176 mieszkań o powierzchni od 31 do 83 mkw. Większość to lokale trzypokojowe w cena od 396 tys. zł. Powierzchnie trójek zaczynają się od 55 mkw. Deweloper zaplanował też kawalerki i mieszkania dwupokojowe. Dla większych rodzin - lokale z czterema pokojami.

W czwartym etapie osiedla powstanie także ostatnia część Pasażu Wisła z udogodnieniami dla mieszkańców. Miasto Moje to jedna z największych inwestycji firmy Ronson Development. Spółka wprowadziła na rynek już niemal połowę zaplanowanych mieszkań. W sumie inwestycja ma liczyć ok. 1,5 tys. lokali.

- Miasto Moje to osiedle, gdzie chętni na mieszkania znajdują się niemal natychmiast. Choć przedsprzedaż czwartego etapu dopiero się rozpoczęła, mamy już kilka umów rezerwacyjnych - mówi Karolina Bronszewska ze spółki Ronson Development. - Pierwsze dwa etapy inwestycji zostały wyprzedane, a w trzecim, który zostanie ukończony w czwartym kwartale przyszłego roku, w ofercie została już tylko połowa lokali.

W ostatnim fragmencie Pasażu Wisła wyodrębniono cztery strefy - relaksu, zabawy, aktywności i kultury. Dotychczas powstały już m.in. place zabaw i tereny zielone. Jest też przedszkole. W budowie jest strefa relaksu z leżakami i hamakami, plac gier, siłownia plenerowa i amfiteatr.

- W najnowszym etapie Miasta Mojego zbudujemy m.in. duży plac zabaw, którego nietypowa forma na pewno spodoba się dzieciom. Będzie wyglądał jak statek piracki - zapowiada Karolina Bronszewska. - Planujemy także plac piknikowy, który w ciepłe dni może być centrum osiedlowego życia.

Pasaż Wisła to także lokale usługowe, sklepy i oferta gastronomiczna. - Gdy koncept zostanie w całości zrealizowany, mieszkańcy Miasta Mojego większość codziennych spraw będą mogli załatwić bez opuszczania osiedla - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Naszym celem jest stworzenie wygodnego i samowystarczalnego miasta w mieście, z terenami rekreacyjnymi, ofertą kulturalną i przedszkolem.

Osiedle Miasto Moje powstaje przy ul. Marywilskiej 62.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA