Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 25.09.2020 13:45 Publikacja: 25.09.2020 13:32
Foto: materiały prasowe
Budowę mieszkań rozpoczęła spółka Włodarzewska. Inwestycji jednak nie ukończyła. W 2017 roku ogłoszono upadłość likwidacyjną firmy. Dokończenia budowy podjął się inny deweloper – spółka Profbud.
W budynku znajdzie się 297 mieszkań o powierzchni od 31 do 127 mkw. – od kawalerek po lokale czteropokojowe. - W centralnym punkcie znajdzie się zielony dziedziniec z elementami małej infrastruktury i kreatywnym placem zabaw dla najmłodszych – zapowiada deweloper w komunikacie.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Monting Development ma już prawomocne pozwolenie na budowę kameralnego apartamentowca Chłodna 35.
Ponad 2 tys. umów i 2,5 mld zł na budowę i modernizację dróg – to bilans udziału inwestorów w rozwoju infrastruk...
Pod względem wartości transakcji w Polsce na pierwszy plan wysuwają się magazyny. Czym przyciągają kapitał?
Od tygodnia formuła „zapytaj o cenę” na stronach internetowych jest już w pełni zakazana. Jakie hasła stosują te...
Szef dewelopersko-inwestycyjnej grupy Michał Sapota został aresztowany na trzy miesiące. Zarządca przymusowy Mar...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas