fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Natura w Wieliszewie

materiały prasowe
Tuż obok Zalewu Zegrzyńskiego przy ul. Kościelnej w Wieliszewie rośnie osiedle Natura. Firma Aria Development zaplanowała ok. 300 mieszkań.

Inwestycja jest podzielona na trzy etapy. Dwie części osiedla już powstały. Teraz rozpoczyna się budowa ostatniej. Natura powstaje przy ul. Kościelnej w Wieliszewie, niedaleko drogi DK61 i stacji kolei SKM. Cała inwestycja ma liczyć niemal 300 mieszkań o powierzchni od 27 do 67 mkw. - od kawalerek po lokale czterpokojowe.

- Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmie mniej więcej 40 minut, a więc tyle , ile często trwa przejechanie zatłoczonymi ulicami z jednej stołecznej dzielnicy do drugiej - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Osiedle wpisuje się charakter Wieliszewa. Architekci używając sprawdzonych i prostych środków wyrazu, jak wysokie okna doświetlające wnętrza, przeszklone wejścia oraz białą elewację przełamaną podokiennymi murkami w kolorze brązu, stworzyli nowoczesną całość - mówi cytowany w komunikacie Wojciech Chotkowski, prezes spółki Aria Development.- Wiemy też, że aby tworzyć obiekty, które są przyjazne dla otoczenia i użytkownika, niezbędny jest wysoki poziom wykonania.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA