Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 13.01.2020 09:56 Publikacja: 13.01.2020 08:32
Foto: YouTube
Wczoraj odbył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze wstępnych podsumowań tuż po północy wynika, że zbiórka będzie rekordowa - już wczoraj na koncie WOŚP było ponad 115 mln zł, o 20 mln więcej niż w roku ubiegłym.
Ojciec Paweł Gużyński krytykował w TOK FM duchownych, którzy nawołują do ignorowania Orkiestry i potępiają składanie dla niej datków.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Cały cywilizowany świat musi powstrzymać Rosję. To wojna cywilizacyjna – mówił w 2014 roku w rozmowie z „Rzeczpo...
Standardowe ubezpieczenie nieruchomości chroni dom lub mieszkanie przed takimi zdarzeniami, jak pożar, zalanie,...
Czuję się źle. Mam tylko nadzieję, że wkrótce wszyscy otrzeźwieją. Kurz bitewny opadnie, a wygra wojsko. Wtedy p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas