Reklama

#RZECZoPolityce: Ryszard Petru, Andrzej Halicki i Mirosław Żukowski gośćmi Bogusława Chraboty

W poniedziałkowej odsłonie programu #RZECZoPolityce gośćmi Bogusława Chraboty byli szef Nowoczesnej Ryszard Petru, poseł PO Andrzej Halicki i dziennikarz "Rzeczpospolitej" Mirosław Żukowski.

Aktualizacja: 04.04.2016 09:28 Publikacja: 03.04.2016 17:25

#RZECZoPolityce: Ryszard Petru, Andrzej Halicki i Mirosław Żukowski gośćmi Bogusława Chraboty

Foto: Maciej Zienkiewicz

Tematem rozmowy z Ryszardem Petru była m.in. wspólna propozycja wyjścia z kryzysu związanego z TK. - Nie jesteśmy opozycją totalną, chcemy szukać rozwiązań w granicach prawa – mówił we Wrocławiu Petru.

Z Andrzejem Halickim Bogusław Chrabota rozmawiał o obecnej sytuacji wewnątrz PO, która z jednej skrajności – gdy ludzie Donalda Tuska, w tym Ewa Kopacz, krwawo rozprawiali się ze stronnikami Schetyny – popada w następną – kiedy "schetynowcy" biorą brutalny rewanż.  

Tematami rozmowy z Mirosławem Żukowskim były przegrana walka Tomasza Adamka, który został pokonany przez przez nokaut w 10. rundzie przez Amerykanina Erika Molinę,  sytuacja w kobiecym tenisie po triumfie Wiktorii Azarenki w Miami i wywołanym kontuzją barku wycofaniu się Agnieszki Radwańskiej z turnieju w Katowicach. Nie zabraknie zapewne kilku słów o  najnowszym skandalu dopingowym w Anglii po tym, jak „Sunday Times” - gazeta najbardziej zasłużona w ujawnianiu dopingowych praktyk, napisała, że londyński lekarz dostarczał zakazanie środki 150 sportowcom.

Reklama
Reklama
Wydarzenia
Poznaliśmy nazwiska laureatów konkursu T-Mobile Voice Impact Award!
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama