[b]22.10 Czwartek

BlowUp ! @ Powiększenie (ul. Nowy Świat 27)/ dj KIEWICZ

godz. 21:00[/b]

Kiewicz to były perkusista, który zaczął grać z płyt winylowych z początkiem 2002 roku w sopockim klubie Sfinks przy fontannie. Po krótkim czas została tam rezydentem klubu.

Gra bardzo różnorodną muzykę, najczęściej z funkowym feelingiem (funky big bit, ragga breaks, break beat, nu-funk, funky house). Nie stroni również od atmosferycznego grania broken beatu, elektro-jazzu czy też reggae&dubu.

[b]23.10 Piątek

Cykl #2 "SkyHigh" @ Powiększnie (ul. Nowy Świat 27) / JEALO & ENVEE

godz. 22:00[/b]

[b]Jealo:[/b]

Autopromocja
Bezpłatny e-book

WALKA O KLIMAT. Nowa architektura energetyki

POBIERZ

jeden z członków popularnego kolektywu Niewinni Czarodzieje. Jego sety to eklektyzm w najlepszym tego słowa znaczeniu - bardzo zróżnicowane i zawsze bardzo dobre.

Czasem występuje z akompaniamentem żywych instrumentów, Jest również djem Fusion - czyli kultowej formacji djów związanych z dawnym Jazz Radiem.

[b]Envee:[/b]

Muzyk, DJ i producent, członek i współzałożyciel kolektywu dj-skiego "Niewinni Czarodzieje", znanego na świecie dzięki londyńskiej wytwórni Fluid Ounce jako Innocent Sorcerers.

Jako DJ występuje w eksperymentalnym koncertowym projekcie Tomasza Stańko. Autor muzyki teatralnej, współpracuje z niezależnymi teatrami Usta Usta (m.in. "Rzeźnia Lila Róż"), Porywacze Ciał ("Best of"), Polskim Teatrem Tańca ("Dancing Hz"), Michałem Znanieckim ("Innocenti Czarodzieje").

Jego utwory zostały wykorzystane w filmach ("Egoiści", "Wtorek"), w słuchowiskach radiowych i niezależnych, undergroundowych produkcjach audiowizualnych.

Również w piątek w klubie Lorelei [b]Organic Soul Food[/b]. Zagra Grajek Krawiec. Zaserwuje dynamiczny koktajl organicznej muzyki: afro, funk, reggae. Początek o 21.00. (Warszawa; ul. Widok 8)

[b]24.10 Sobota - A.B.C. @ Powiększnie (ul. Nowy Świat 27) / WAGNER BARBOSSA, SENHOR EFEBO, Dj YANECK

godz. 22:00

Samba do Salao, Salsa 70, Latin Jazz, Afrobeat, Funk[/b]

[b]Wagner Barbosa[/b] zaliczany jest do pokolenia brazylijskich muzyków i kompozytorów, którzy tworzą nową jakość w muzyce brazylijskiej nazwanej tam "nova bossa nova".

Jest spadkobiercą stylu, który przez lata wypracował m. in. Tom Jobim Wagner jest zresztą absolwentem Uniwersytetu Toma Jobima w klasie gitary.

Do tradycyjnego stylu Wagner dodaje nutkę nowoczesności, a przede wszystkim nowej wrażliwości, charakterystycznej dla muzyki XXI wieku. Ten doskonały muzyk występował ze swoimi projektami m. in. w Paryżu, Brukseli i Tallinie.

Nagrał trzy płyty, z których ostatnia pt. "Amanecer", nagrana z wokalistką Paulą Miriam zebrała rewelacyjne recenzje na całym świecie.

[b]Senhor Efebo - Łukasz Szulc[/b] Pasjonat i kolekcjoner muzyki latynoamerykańskiej, DJ i percusjonista. Od 2003 roku związany z grupą pekusyjną Sambasim,która propaguje kulturę brazylijską w Polsce i za granicą.

[b]Ya-Neck[/b]

dziennikarz, podróżnik i DJ. Za gramofonami od 10 lat. Główne kierunki muzyczne to muzyka latynoamerykańska (samba, salsa) podana w oryginalnych wersjach jak i w nowoczesnych, elektronicznych aranżacjach. W sobotę w Planie B (Plac Zbawiciela) Retroakcja - czyli cykliczna posiadoffka, na której Grajek Krawiec zszywa muzyczne rarytasy! Nu Jazz, Broken Beats, Classics od godz. 21:00

[link=http://www.groove.pl]www.groove.pl[/link] [link=http://www.afrobeat.pl/]www.afrobeat.pl[/link] [link=http://www.encepence.org/]www.encepence.org[/link] [link=http://klubpowiekszenie.blogspot.com/]klubpowiekszenie.blogspot.com[/link]