- Włosi chodzili dziś za mną i pokazywali mi trzy palce. Pomyślałem, o co im chodzi? Wskazywali na Tour de France, Giro d'Italia i Tour de Pologne. To mówi samo za siebie - powiedział Czesław Lang po zakończeniu dwóch etapów TdP wytyczonych we Włoszech. Jego zdaniem zorganizowanie ich zagranicą było dużym sukcesem organizacyjnym, a dzięki dobrej postawie Rafała Majki - także sportowym.