Reklama

Fiskus ujawni podatki wielkich firm

Gośćmi programu Anny Wojdy #RZECZoPRAWIE byli Joanna Kanicka-Ziółkowska, Aleksandra Tarka oraz Dominika Dragan-Berestecka.

Publikacja: 29.03.2017 09:52

 

Joanna Kanicka, doradca podatkowy w Independent Tax Advisers: fiskus chce ujawniać deklaracje podatkowe spółek płacących CIT, co to oznacza dla podatników i ich klientów.

 

Reklama
Reklama

Aleksandra Tarka, dziennikarka „Rzeczpospolitej”: coraz mniej czasu zostało na wypełnienie rocznego zeznania podatkowego, na co uważać i o czym powinni pamiętać podatnicy.

 

Dominika Dragan-Berestecka, doradca podatkowy w Chmieliński & Żemantowski: firmy, które organizują eventy mogą ponoszone w związku z tym wydatki zaliczyć do kosztów podatkowych, nie odliczą jednak wydatków na występ gwiazd (np. Dody), których występ ma uświetnić imprezę.

Wydarzenia
Nowy START podpisany
Materiał Promocyjny
AI to test dojrzałości operacyjnej firm
Wydarzenia
USA idą na rękę Rosji
Wydarzenia
Szpiegu, szpiegu, chodź na tortury!
Wydarzenia
Poznaliśmy nazwiska laureatów konkursu T-Mobile Voice Impact Award!
Materiał Promocyjny
Presja dorastania i kryzys samooceny. Dlaczego nastolatki potrzebują realnego wsparcia
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama