TDJ jest rodzinną firmą inwestycyjną działającą w wielu sektorach gospodarki. TDJ przejęła 83% udziałów w Teamtechnik Production Technology, tym samym powiększając swój portfel inwestycyjny.

Teamtechnik Production Technology posiada dwa zakłady – w Skawinie i Ostrowie Wielkopolskim i zatrudnia 250 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Prawie 80% produkcji trafia na eksport – przede wszystkim do Niemiec, ale także do Chin, USA, Włoch czy Rumunii. Przez 14 lat działalności firma zrealizowała ponad 400 projektów.

Transakcję prowadził Wojciech Kalinowski (Counsel) z praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć warszawskiego biura DLA Piper, zaś w aspektach prawa niemieckiego wsparcie zapewnili Carlos Robles y Zepf (Partner), Niklas Mangels (Senior Associate) z praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć oraz Semin O (Partner) z praktyki Postepowań Sądowych oraz Prawa Regulacyjnego z niemieckiego biura DLA Piper we Frankfurcie. Nadzór partnerski sprawował Jakub Domalik-Plakwicz (Partner) z praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć warszawskiego biura DLA Piper.