Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 04.06.2020 09:01 Publikacja: 04.06.2020 09:01
Foto: Adobe Stock
Silesia Business Park A oraz B należą do kompleksu składającego się z czterech budynków biurowych o łącznej powierzchni 48,740 mkw. Powierzchnia biurowa każdego z budynków A oraz B wynosi ponad 12,000 mkw. i spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa nagrodzone międzynarodowym, prestiżowym certyfikatem LEED. Kompleks budynków jest zlokalizowany w bliskiej odległości od ulicy Katowickiej, będącej jedną z głównych arterii komunikacyjnych Katowic, oraz w sąsiedztwie największego centrum handlowego na Śląsku – Silesia City Center. Obiekt oddalony jest od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice o około 30 kilometrów.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Prawie 47 proc. kandydatów zdało tegoroczny egzamin na tzw. urzędnika mianowanego – dowiedziała się „Rzeczpospol...
W Polsce mamy ponad 10 tysięcy jezior oraz tysiące kilometrów rzek, z czego znaczna część otoczona jest działkam...
Eksperci dementują, jakoby od września w krajach Unii Europejskiej manicure hybrydowy i żelowy miał być zakazany...
Jeśli Ryanair nie spełni oczekiwań protestujących, ich strajk może potrwać nawet do końca 2025 roku. Czy oznacza...
Opłaty za obowiązkowe badania techniczne samochodów pójdą w górę od września. Wiceminister infrastruktury Stanis...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas