Mec. Kamil Kozubek oraz Mec. Mateusz Dróżdż doradzali spółce Cuprum-Med z siedzibą w Lubinie w zakresie powstania kompleksu szpitalnego, ukierunkowanego na całościową rehabilitację chorych. W ramach świadczonych usług spółka stworzyła prywatny szpital oraz przychodnię. Podmiot ten świadczy także usługi zdrowotne w domu chorego.

Mec. Kamil Kozubek doradzał spółce w zakresie umów finansowych, uzyskania kontraktów medycznych oraz nabycia dla niej nieruchomości. Natomiast Mec. Mateusz Dróżdż zajmował się sprawami z zakresu prawa korporacyjnego oraz międzynarodowych umów handlowych, które były wykorzystane do nabycia sprzętu medycznego.

Kompleks szpitalny to nowoczesny obiekt przeznaczony dla pacjentów z niepełnosprawnością i to nie tylko wywołaną chorobami układowymi, ale również urazami, czy też zabiegami kardiochirurgicznymi, neurochirurgicznymi, chirurgii onkologicznej. Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku medycznym na Dolnym Śląsku, spółka ukierunkowała swoją działalność na rehabilitację nie tylko ambulatoryjną, ale również stacjonarną m.in. rehabilitację kardiologiczną.

W spółce kapitał został podzielony na rzecz kilkudziesięciu wspólnik, w tym także tych, z udziałem zagranicznym.