Kolejna fuzja na warszawskim rynku prawniczym. Andersen i FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz łączą siły

Zespoły prawne Andersen oraz FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz łączą się i będą kontynuować działalność jako Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k. Dzięki fuzji Andersen zyska dodatkowe specjalizacje, a FKA, kancelaria o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, stanie się częścią międzynarodowej organizacji – Andersen Global.

Publikacja: 12.12.2022 10:12

Kolejna fuzja na warszawskim rynku prawniczym. Andersen i FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz łączą siły

Foto: materiały prasowe

Prawnicy obydwu firm z powodzeniem współpracowali już razem. Połączenie zespołów to kolejny ważny strategiczny krok w procesie budowania światowej praktyki prawnej Andersen.

Dzięki tej fuzji powstanie silny zespół prawny o szerokich kompetencjach m.in. w zakresie doradztwa transakcyjnego, prawa handlowego, postępowań sądowych i podatkowych, bankowości, produktów finansowych i regulowanych, M&A, prawa pracy, RODO, white collar crime, prawa administracyjnego, compliance oraz ochrony konkurencji i konsumentów. Do grona partnerów Andersen w Warszawie, tj.: Katarzyny Komulainen, Aleksandry Kalinowskiej, Moniki Poteraj, Marcina Matyki, Jarosława Kołkowskiego, Rafała Ciołka, Rafała Gorczycy, Leszka Rydzewskiego i Arkadiusza Żurawickiego dołączą Marek Furtek, Tadeusz Komosa oraz Mariusz Aleksandrowicz.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Sądy i trybunały
Coraz więcej wakatów w Trybunale Konstytucyjnym. Prawnicy mówią, co trzeba zrobić
Prawnicy
Prof. Marcin Matczak: Dla mnie to podważalny prezydent
Zawody prawnicze
Rząd zmieni przepisy o zawodach adwokata i radcy. Projekt po wakacjach
Matura i egzamin ósmoklasisty
Uwaga na świadectwa. MEN przypomina szkołom zasady: nieaktualne druki do wymiany
Podatki
Rodzic może stracić ulgi w PIT, jeśli dziecko za dużo zarobi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama