Publikacja stanowi praktyczne opracowanie dotyczące polskich zamówień publicznych, zawierające przy tym szereg odwołań do statystyk. Skierowana jest ona przede wszystkim do zagranicznych wykonawców i ich prawników, którzy chcieliby poznać podstawowe zasady dotyczące funkcjonowania rynku zamówień publicznych w Polsce. Informacje zawarte w przewodniku mogą okazać się pomocne dla zagranicznych podmiotów przy podjęciu decyzji o składaniu ofert w polskich przetargach.

Przewodnik został przygotowany przez ekspertów z zakresu zamówień publicznych z Kancelarii KKLW Legal Kurzyński Wierzbicki Sp.k. - partnera Przemysława Wierzbickiego oraz senior associate Martę Ewiak-Kawecką.

Cieszymy się, że The Legal 500 docenił wieloletnie doświadczenie KKLW w zamówieniach publicznych i powierzył Kancelarii przygotowanie publikacji.

KKLW jest rekomendowana w EMEA Legal 500 w zakresie doradztwa dla sektora energetyki i surowców naturalnych, sektora nieruchomości, prawa administracyjnego i publicznego, rozwiązywania sporów, a także restrukturyzacji i upadłości.

Partner Kancelarie RP.