- Jego wiedza ekspercka obejmuje szeroki zakres produktów finansowych, a doświadczenie dotyczy różnego rodzaju finansowań, takich jak finansowania przejęć transgranicznych, finansowania lewarowane, finansowania strukturyzowane, szczególnie w zakresie handlu towarami oraz project finance - informuje Dentons.

Mark Segall doradza międzynarodowym klientom przy kredytach konsorcjalnych, a specjalizuje się w projektach dotyczących infrastruktury, zasobów naturalnych, rolnictwa i logistyki. Poprzednio był szefem praktyki bankowej w kancelarii CMS w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). W Dentons wzmocni zespół doradzający przy projektach transgranicznych, także tych opartych o prawo angielskie.

- W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wzmocniliśmy naszą praktykę o siedmioro doświadczonych prawników. Teraz nasz i tak bardzo silny zespół dostanie niezwykle cenne wsparcie. Transfer Marka Segalla świetnie wpasowuje się w naszą strategię skutecznego wspierania klientów działających na poziomie regionalnym i globalnym - powiedział Mateusz Toczyski, partner stojący na czele Zespołu Bankowości i Finansów w Polsce i w Europie.

W najnowszej edycji międzynarodowego rankingu Chambers Global Zespół Bankowości i Finansów kancelarii Dentons został  kolejny rok z rzędu wskazany jako lider, zarówno w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jak i na całym kontynencie. Natomiast partnerzy Mateusz Toczyski oraz Mark Segall uzyskali indywidualne rekomendacje jako wiodący prawnicy w regionie.