Reklama

Kancelaria Jedwabny & Brzozowska Legal doradzała Wirtualnej Polsce

Kancelaria Jedwabny & Brzozowska Legal doradzała spółce Wirtualna Polska Media w procesie pozyskania finansowania na rozwój i inwestycje.

Publikacja: 18.12.2017 06:11

mat

Wirtualna Polska Media należąca do Wirtualna Polska Holding podpisała umowę na finansowanie w wysokości 500 mln zł w formie kredytów udzielonych przez konsorcjum banków. Środki zamierza przeznaczyć na refinansowanie obecnego zadłużenia, bieżącą działalność oraz przejęcia w segmencie e-commerce. Finansowania udzieliły mBank, PKO BP i ING Bank Śląski.

Doradcą prawnym spółki Wirtualne Media Polska, w procesie pozyskiwania finansowania był zespół J&B Legal w składzie: Beata Barwińska - adwokat Partner współpracujący oraz Magdalena Brzozowska - radca prawny Partner.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Praca, Emerytury i renty
„Lewaków i morderców nienarodzonych nie zatrudniamy”. Sąd o dyskryminacji przy rekrutacji
Prawo rodzinne
Sąd Najwyższy wydał ważny wyrok dla konkubentów. Muszą się rozliczyć jak po rozwodzie
Prawo w Polsce
Kiedy można zmienić kategorię wojskową? Oto jak wygląda procedura
Prawo w Polsce
Czy za radio w aucie trzeba płacić abonament RTV? Prawo mówi jasno
Konsumenci
Przełomowe orzeczenie SN w sprawie frankowiczów. Wyrok TSUE nie zmieni rozliczeń z bankami
Reklama
Reklama