Reklama
Rozwiń

Nowe awanse partnerskie w kancelarii CMS

Warszawa, 7 maja 2018 r. Z początkiem maja br. w kancelarii CMS promocję na stanowiska partnerów otrzymało dwoje prawników: Katarzyna Dębińska-Pietrzyk z praktyki nieruchomości i budownictwa oraz Błażej Zagórski z zespołu transakcji i prawa spółek.

Publikacja: 07.05.2018 11:16

Nowe awanse partnerskie w kancelarii CMS

Foto: 123RF

Wraz z nowo mianowanymi grono partnerów kancelarii CMS liczy obecnie w Polsce 24 partnerów oraz 19 prawników w randze counsel.

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk jest prawnikiem transakcyjnym, przez ponad 16 lat odpowiedzialnym za prowadzenie i nadzorowanie projektów w sektorze nieruchomości dlapolskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych i klientów instytucjonalnych Regularnie doradza przy transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości w każdym sektorze rynku. Jej specjalizacja obejmuje również doradztwo przy inwestycjach w centra handlowe, biurowce i inne nieruchomości komercyjne, w tym opracowywanie struktur inwestycyjnych. Do CMS dołączyła w lipcu 2017 r., wcześniej związana była z kancelarią Baker McKenzie, z praktyką M&A. Jest adwokatem, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sądzie i w urzędzie
Nowa funkcja w mObywatelu. Przyda się na starość
Praca, Emerytury i renty
Prawdziwy szał na świadczenie dla seniorów
Prawnicy
Kto najlepiej uczy przyszłych prawników w Polsce? Ranking „Rzeczpospolitej”
Edukacja i wychowanie
Jakie są najlepsze uczelnie w Polsce? Opublikowano ranking Perspektywy 2025
Zawody prawnicze
Ranking kancelarii prawniczych 2025. Znamy zwycięzców