Reklama
Rozwiń

Kancelaria Magnusson wyróżniona za innowacyjny projekt LegalTech

Kancelaria Magnusson znalazła się w gronie finalistów prestiżowego konkursu Legal Week Innovation Awards 2018, w kategorii Innowacja w międzynarodowej kancelarii prawniczej (International Law Firm Innovation). Członkowie jury docenili rolę firmy w stworzeniu LEX247, systemu nowej generacji do zarządzania pracą w kancelarii, opartego na rozwiązaniach chmurowych Microsoft.

Publikacja: 14.05.2018 21:00

dgk

System LEX247 służy do zarządzania pracą firm prawniczych (tzw. legal practice management system). To polsko-szwedzki projekt. Jego inicjatorami i współtwórcami są startup LEX247 oraz biura Magnusson w Warszawie oraz Sztokholmie.

„W ramach projektu zapewniliśmy specjalistyczną wiedzę z zakresu funkcjonowania kancelarii prawnej w różnych jej aspektach oraz z perspektyw różnych funkcji (prawnicy, personel administracyjny, pracownicy działu finansów), jak również wsparcie w koordynacji i zaangażowanie na każdym etapie realizacji" – powiedział Adam Kotarbiński, szef ogólnofirmowego działu IT Magnusson International, który kierował projektem ze strony kancelarii.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sądzie i w urzędzie
Nowa funkcja w mObywatelu. Przyda się na starość
Praca, Emerytury i renty
Prawdziwy szał na świadczenie dla seniorów
Prawnicy
Kto najlepiej uczy przyszłych prawników w Polsce? Ranking „Rzeczpospolitej”
Edukacja i wychowanie
Jakie są najlepsze uczelnie w Polsce? Opublikowano ranking Perspektywy 2025
Zawody prawnicze
Ranking kancelarii prawniczych 2025. Znamy zwycięzców