Warszawskie biuro  firmy prawniczej White & Case LLP wzmocniło swój zespół bankowości i finansów, przyjmując dwóch partnerów  – Tomasza Ostrowskiego i Nicholasa Coddingtona.

Tomasz Ostrowski i Nicholas Coddington przeszli do White & Case z warszawskiego biura Clifford Chance, gdzie zajmowali się prawem bankowym.

Tomasz Ostrowski specjalizuje się w polskich i międzynarodowych transakcjach finansowania (i refinansowania), w tym finansowaniach przejęć, lewarowanych, restrukturyzacjach finansowych, finansowaniach typu project finance oraz nieruchomości.

Nicholas Coddington specjalizuje się w transakcjach międzynarodowych, finansowaniach konsorcjalnych, finansowaniach lewarowanych, project finance oraz nieruchomości. Jego doświadczenie obejmuje doradzanie bankom i kredytobiorcom działającym w Polsce w zakresie finansowania nieruchomości, project finance, finansowania korporacyjnego i przejęć. Jest ekspertem w wykorzystaniu różnego rodzaju struktur kredytowania stosowanych zarówno w Polsce jak i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zobacz serwis:

Prawnicy, doradcy i biegli » W kancelariach