W rozbudowanym i w pełni zrewitalizowanym obiekcie biurowo-handlowym Małachowski Square firma zajmie 3 500 mkw.

Do nowej siedziby w reprezentacyjnej części Warszawy K&L Gates wprowadzi się już 30 sierpnia 2014 roku. Umowa najmu została podpisana na okres 10 lat.

„Biuro w odrestaurowanej Kamienicy Hrabiego Raczyńskiego, z ponad stuletnią tradycją, łączącej historię z najnowocześniejszym standardem projektowania powierzchni biurowych, w odpowiedni sposób podkreśla przywiązanie naszej Kancelarii, świadczącej usługi w 48 krajach na 5 kontynentach, reprezentującej zarówno wiodące globalne korporacje, jak i rozwijające się przedsiębiorstwa, do najwyższej jakości" – mówi Maciej Jamka, Partner Administracyjny w Kancelarii Prawnej K&L Gates Jamka Sp. k.

„Dziękując za wybór naszego projektu, warto podkreślić, że obecność tak znamienitej i nobliwej kancelarii prawnej dodatkowo buduje wyjątkowy charakter obiektu, będącego jedną z niewielu zrewitalizowanych kamienic dochodowych w centrum Warszawy" – podkreśla Piotr Stark, Członek Zarządu HOCHTIEF Development Poland Sp. z o.o.

„Kompleks na Placu Małachowskiego idealnie wpisuje się w strategię Kulczyk Silverstein Properties, zakładającą budowę portfela wyjątkowych pod względem architektury i walorów użytkowych obiektów w doskonałych lokalizacjach. Cieszymy się, że wymagający najemcy – a takim z pewnością jest K&L Gates – doceniają unikalne cechy tego projektu. Komfort pracy zapewnia integracja zabytkowej architektury z nowoczesną infrastrukturą godną obiektu klasy A. Co warte podkreślenia, inwestycja realizowana jest zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, w procesie precertyfikacji BREEAM uzyskała przewidywaną ocenę końcową na poziomie "bardzo dobry" – mówi Piotr M. Krawczyński, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu Kulczyk Silverstein Properties.