Reklama

Kancelaria Weil doradcą fińskiej spółki PKC Group

Kancelaria Weil doradzała PKC Group w związku z nabyciem jednostki biznesowej Wiring & Controls, obejmującej spółkę Kabel – Technik – Polska sp. z o.o. od Groclin S.A.

Aktualizacja: 07.10.2015 12:26 Publikacja: 07.10.2015 09:40

Marcin Chyliński

Foto: Informacja Prasowa

Prawnicy z kancelarii Weil, Gotshal & Manges – Paweł Rymarz sp.k. doradzali fińskiej spółce PKC Group notowanej na giełdzie papierów wartościowych – NASDAQ OMX Helsinki Oy, oferującej usługi projektowania i produkcji systemów kabli i układów elektronicznych, w związku z nabyciem jednostki biznesowej Wiring & Controls zajmującej się produkcją przewodów i systemów sterowania, od Groclin S.A., polskiej spółki produkującej m. in. wyposażenie i akcesoria samochodowe, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Praca, Emerytury i renty
„Lewaków i morderców nienarodzonych nie zatrudniamy”. Sąd o dyskryminacji przy rekrutacji
Prawo rodzinne
Sąd Najwyższy wydał ważny wyrok dla konkubentów. Muszą się rozliczyć jak po rozwodzie
Prawo w Polsce
Kiedy można zmienić kategorię wojskową? Oto jak wygląda procedura
Prawo w Polsce
Czy za radio w aucie trzeba płacić abonament RTV? Prawo mówi jasno
Konsumenci
Przełomowe orzeczenie SN w sprawie frankowiczów. Wyrok TSUE nie zmieni rozliczeń z bankami
Reklama
Reklama