Aktualizacja: 13.11.2016 07:30 Publikacja: 13.11.2016 07:30
Stankiewicz Agnieszka
Foto: Informacja Prasowa
Rafał Siwek
Foto: Informacja Prasowa
Dobrosław Płaska
Foto: Informacja Prasowa
Michał Niećko
Foto: Informacja Prasowa
Warszawskie biuro Greenberg Traurig doradzało Invesco Real Estate przy nabyciu niezabudowanej nieruchomości o powierzchni 29 ha, położonej w Kołbaskowie niedaleko Szczecina, a także powierzeniu Panattoni Europe, jednemu z największych deweloperów powierzchni przemysłowej, budowy centrum dystrybucyjnego o powierzchni ok. 161,5 tys. m2 przeznaczonego pod wynajem dla Amazon.
Kancelaria Greenberg Traurig zapewniła kompleksowe wsparcie prawne zarówno w odniesieniu do nabycia gruntu, jak i negocjacji z Panattoni Europe wszelkich dokumentów transakcyjnych, w tym umowy o zarządzenie inwestycją. Kancelaria zaangażowana była również w przeprowadzenie analizy prawnej nieruchomości będącej przedmiotem transakcji.
Wiemy, że maturzyści i ósmoklasiści często pragną sprawdzić swoje odpowiedzi zaraz po zakończeniu egzaminu. Dzię...
Rzecznik Praw Pacjenta wypłaci pacjentowi najwyższą możliwą do przyznania sumę świadczenia kompensacyjnego z Fun...
Prokuratura ma już wyniki badań toksykologicznych Mieszka R., podejrzanego o bestialskie zabójstwo na Uniwersyte...
Wniosek o zmianę miejsca głosowania można składać już na 44 dni przed dniem wyborów, nie później jednak niż trze...
Rowerzysta, dojeżdżając do przejazdu rowerowego, nie ma pierwszeństwa. Zyskuje je dopiero, gdy znajdzie się już...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas