Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.10.2019 08:50 Publikacja: 25.10.2019 08:50
Tomasz Konik
Foto: materiały prasowe
Tomasz Konik jest związany z Deloitte od niemal 20 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Doradztwie Podatkowym i Prawnym, a ostatnio pełnił rolę Wiceprezesa Zarządu Deloitte, odpowiedzialnego za obszar firmowych programów klienckich i branżowych oraz Partnera w Dziale Konsultingu. – Jestem przekonany, że ogromne zaangażowanie, doświadczenie i spójna wizja dalszego rozwoju Deloitte, które posiada Tomasz, przyczynią się do umocnienia pozycji Deloitte, jako niekwestionowanego lidera na rynku usług profesjonalnych – mówi Marek Metrycki, CEO Deloitte w Polsce.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Zasiłek opiekuńczy, przyznawany zazwyczaj na opiekę nad chorym dzieckiem, przysługuje także w przypadku innego c...
Podstawą wpisu w księdze wieczystej nie może być odpis dokumentu poświadczonego za zgodność z oryginałem przez n...
W piątek zakończyły się negocjacje płacowe w ramach Rady Dialogu Społecznego ( RDS). Nie przyniosły one jednak o...
Prawnicy uważają, że przez podważanie istnienia komór gazowych w obozie Auschwitz, europoseł Grzegorz Braun moż...
Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk odniosła się do postulatu rzecznik pra...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas