Podróżuj bezpiecznie i Parkuj bezpiecznie to nowe ubezpieczenia Uniqa dostępne w aplikacji SkyCash od maja. Użytkownicy aplikacji w wygodny i szybki sposób mogą wykupić ochronę już za niewielką składkę.

- Użytkownik aplikacji mobilnej SkyCash, który przy pomocy aplikacji wykupi usługę mobiParking lub usługę Bilet przez aplikację mobilną, może dokupić ubezpieczenia Uniqa – tłumaczy Bartosz Słupski, dyrektor Departamentu Sprzedaży tego ubezpieczyciela.

Podróżuj bezpiecznie to ubezpieczenie NNW pasażera na czas podróży komunikacją miejską, podmiejską i międzymiastową. Użytkownik aplikacji, który wykupi ochronę, może równocześnie z usługą Bilet przez aplikację mobilną liczyć na 6 tys. zł zwrotu kosztów leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków oraz 100 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu.

Parkuj bezpiecznie to z kolei ubezpieczenie auta na czas postoju w strefie płatnego parkowania od uszkodzenia szyb, zamków i wnętrza przy próbie włamania oraz od kradzieży tablic rejestracyjnych. Klient wykupujący ubezpieczenie wraz z usługą SkyCash mobiParking zyskuje do 5 tys. zł zwrotu kosztów naprawy.

Koszt ubezpieczenia zaczyna się już od 49 groszy w przypadku NNW oraz od 99 groszy za ubezpieczenie w czasie parkowania.

- Klient płaci tylko za okres korzystania z usługi SkyCash. Nie musi podpisywać umowy na długi okres i opłacać w tym czasie składki – mówi Bartosz Słupski.

- Proces zakupu ubezpieczeń jest intuicyjny, a opłata realizowana za pośrednictwem dostępnych form płatności – portmonetki SkyCash lub karty kredytowej – wyjaśnia Tomasz Krajewski, prezes SkyCash.

W lipcu ubiegłego roku w aplikacji SkyCash pojawiło się pierwsze ubezpieczenie Uniqa – polisa turystyczna „Radość odkrywania". Od lutego tego roku użytkownicy aplikacji mogą także kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC z płatnością rozłożoną nawet na 12 rat.

SkyCash to system płatności na smartfony. Poza opłatami za miejsca parkingowe (ponad 90 proc. wszystkich stref płatnego parkowania w kraju) pozwala m.in. na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, biletów kolejowych przewoźników, których łączny udział w rynku pod względem liczby obsługiwanych pasażerów wynosi ok. 90 proc. oraz biletów do kina, czy też na wypłacanie gotówki z bankomatu. Z aplikacji SkyCash korzysta 2 mln użytkowników.

Autopromocja
Podwajamy subskrypcje

Kup kwartalną e‑prenumeratę, a my przedłużymy okres Twojej subskrypcji

KUP TERAZ