Reklama

Szef Ryanaira ocenia sytuację w branży lotniczej

Ryanair poczeka z kupowaniem nowych samolotów. Brexit nie wpłynie mocno na linię, ale Londyn musi przystać na wyjście z umową, bo inaczej zaszkodzi brytyjskiej gospodarce. Unia i Stany Zjednoczone powinny dogadać się w sprawie wspierania Airbusa i Boeinga — mówi prezes Ryanaira Michael O'Leary w długiej rozmowie z agencją Reutera

Publikacja: 02.10.2019 14:05

Szef Ryanaira ocenia sytuację w branży lotniczej

Foto: AFP

Nowe samoloty

Ryanair poczeka na spadek cen, zanim zacznie zamawiać nowe samoloty. — Sadzę, że powinniśmy poczekać do początku nowego cyklu. Na razie nie ma okazji cenowych na samoloty. MAXy są uziemione, Airbus podnosi ceny, a Boeing nie obniża, bo nie ma nic do sprzedania — powiedział.

Pozostało jeszcze 93% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Transport
Inwazja rosyjskich dronów uderzyła w polskie lotnictwo cywilne
Transport
Rosyjski przemysł lotniczy zamiera. Przepaść między Rosją a USA i resztą świata
Transport
Zakłócenia w ruchu lotniczym przez rosyjskie drony to duży koszt dla przewoźników
Transport
Loty w Polsce opóźnione i odwołane po wtargnięciu rosyjskich dronów
Transport
Krach w lotach z Europy do USA. Łatwo znaleźć tanie bilety
Reklama
Reklama