Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.07.2025 06:20 Publikacja: 26.07.2023 18:53
Tani irlandzki przewoźnik Ryanair rozważa kupowanie mieszkań w Dublinie dla pracowników
Foto: Bloomberg
Irlandia ma duże problemy z wieloletnim brakiem równowagi między podażą i popytem w budownictwie mieszkaniowym, co zdaniem rządu zniechęca duże firmy do rozwijania działalności w tym roku i może wygasić boom gospodarczy, jaki pojawił się po pandemii. Najnowsze dane głównego portalu z nieruchomościami Daft. ie wskazują, że w całym kraju zamieszkałym przez 5,1 mln ludzi jest do wynajęcia tylko 959 domów.
Podobnie jak inne firmy, które musiały zadbać o pokoje hotelowe dla rozpoczynających pracę w Irlandii, Ryanair wynajął ostatnio akademik blisko Uniwersytetu Dublińskiego dla części pracowników, których przeniósł na stołeczne lotnisko - powiedział Reuterowi dyrektor Sorohan.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Po inwazji na Ukrainę Rosjanie i wprowadzeniu zachodnich sankcji Rosjanie chcieli przestawić przemysł lotniczy n...
To koniec arabskiej przygody Wizz Aira. Po ponad pięciu latach 1 września 2025 r. węgierski przewoźnik zamknie s...
Dlaczego Ryanair zdecydował się na podpisanie wieloletniej umowy z lotniskiem w Modlinie? Powodów jest kilka. Gł...
Incydenty w rosyjskiej przestrzeni powietrznej, powtarzające się wstrzymanie ruchu i zamknięte lotniska, to dzis...
W Rzymie trwa międzynarodowa konferencja „Rebuild Ukraine”, w której bierze udział ponad 100 krajów gotowych wzi...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas